DNI KARPIA W DOLINIE BARYCZY 2019

Tajemnice ordynacji Radziwiłłów – wycieczka objazdowa z przewodnikiem, 8.09.2019MIEJSCE: Odolanów, dworzec PKP, ul. Dworcowa
CZAS TRWANIA: 10:30–18:00

Wycieczka objazdowa busem po Dolinie Baryczy z licencjonowanym przewodnikiem. Początek i zakończenie skomunikowane z pociągiem z Wrocławia. Poznasz przyrodę i historię Doliny Baryczy. Odwiedzisz też miejsca mało znane i rozwikłamy zagadki natury i przeszłości. Niespodzianką będzie spotkanie z ożywioną postacią z historii regionu. Poznasz zabytki Odolanowa, chatę regionalną w Przygodzicach, pałac Radziwiłłów w Antoninie i romański kościół w Kotłowie. Poobserwujesz przyrodę w rezerwacie Wydymacz i nad stawem w okolicy Trzcielin. Dla dzieci wizyta w Parku Rozrywki Górecznik. W cenie usługa przewodnicka, transport i ubezpieczenie.

KOSZT: 60, dzieci do lat 15 – 40 zł/os. (dodatkowo płatne: dla chętnych obiad w restauracji Górecznik, możliwość zwiedzenia Rodzinnego Parku Przygód Górecznik - 9 zł)
LICZBA UCZESTNIKÓW: 22


formularz zgłoszeniowy


Imię i nazwisko


Data urodzeniaTelefon kontaktowy


Adres e-mail


Administratorem danych osobowych jest firma Usługi przewodnickie Włodzimierz Ranoszek. Dane są pozyskiwane na potrzeby ubezpieczenia uczestników imprezy.