DNI KARPIA W DOLINIE BARYCZY 2019

Tajemnice państwa milickiego Maltzanów – wycieczka objazdowa z przewodnikiem, 21.09.2019MIEJSCE: Milicz, dworzec PKP, ul. Wojska Polskiego (start)
CZAS TRWANIA: 9:00–17:30

Wycieczka objazdowa, podczas której poznasz historię, zabytki i przyrodę dawnego państwa milickiego, którym przez wieki władał ród Maltzanów. Ród miał w herbie zająca i winne grono. Dlatego trasa obejmuje zamek myśliwski, Hubertówkę, dziś słynący z kuchni myśliwskiej i karpia, oraz winnicę, gdzie możliwa jest degustacja wina. W programie ciekawe zabytki i pamiątki po Maltzanach w Miliczu, drewniany kościół w Trzebicku, obserwacja przyrody w rezerwacie Stawy Milickie i możliwość zakupu miejscowych produktów z chaty Łaniaków w Pijalni Soków Malinea. W cenie usługa przewodnicka, transport, degustacja soków Z chaty Łaniaków, ubezpieczenie.

KOSZT:60 zł/os, dzieci do lat 15 – 40 zł/os., (dodatkowo płatne: obiad dla chętnych w Hubertówce, Degustacja wina i serów w winnicy Anna – 45 zł/os.)
LICZBA MIEJSC: 22


formularz zgłoszeniowy


Imię i nazwisko


Data urodzeniaTelefon kontaktowy


Adres e-mail


Administratorem danych osobowych jest firma Usługi przewodnickie Włodzimierz Ranoszek. Dane są pozyskiwane na potrzeby ubezpieczenia uczestników imprezy.