DNI KARPIA W DOLINIE BARYCZY 2019

Tajemnice państwa żmigrodzkiego Hatzfeldów – wycieczka objazdowa z przewodnikiem, 13.10.2019MIEJSCE: Milicz - dworzec PKP, Żmigród – dworzec PKP
CZAS TRWANIA: 9:00 – 18:00 w Miliczu, 9:30 – 17:30 w Żmigrodzie

Zwiedzaj busem Dolinę Baryczy z licencjonowanym przewodnikiem! Start i zakończenie skomunikowane z pociągiem z Wrocławia. Poznasz historię księstwa żmigrodzkiego, którym przez wieki władał ród Hatzfeldtów. Odwiedzisz też ciekawe i cenne przyrodniczo miejsca, by rozwikłać zagadki natury i przeszłości. Niespodzianką będzie spotkanie z ożywioną postacią z historii Żmigrodu i koncert ballad historycznych. W programie zespół pałacowo-parkowy Hatzfeldtów w Żmigrodzie, barokowe kościoły w Barkowie i Radziądzu, krzyże pokutne, grodziska, rezerwat Stawy Milickie i Olszyny Niezgodzkie. W cenie usługa przewodnicka, transport, wstępy i ubezpieczenie.

KOSZT: 60 zł/os., dzieci do lat 15 – 40 zł/os. (dodatkowo płatne: możliwość spożycia obiadu w Karczmie Rybnej Ruda Żmigrodzka)
LICZBA MIEJSC: 22


formularz zgłoszeniowy


Imię i nazwisko


Data urodzeniaTelefon kontaktowy


Adres e-mail


Administratorem danych osobowych jest firma Usługi przewodnickie Włodzimierz Ranoszek. Dane są pozyskiwane na potrzeby ubezpieczenia uczestników imprezy.