DNI KARPIA W DOLINIE BARYCZY 2019

Tajemnice świątecznej krainy - wycieczka objazdowa z przewodnikiem, 10.11.2019Miejsce: Milicz dworzec PKP, ul. Wojska Polskiego
Czas: 9:00-16:00

Wyrusz na wycieczkę objazdową busem po Dolinie Baryczy z licencjonowanym przewodnikiem! Start i zakończenie skomunikowane z pociągiem z Wrocławia. Tematem przewodnim będzie karp i jego świąteczna kraina. Odwiedzisz Skansen Rybacki w Rudzie Sułowskiej, by sprawdzić, gdzie karp czeka na wigilię. W Muzeum Bombki zobaczysz kolekcję ozdób choinkowych i weźmiesz udział w warsztatach wyrobu ozdób świątecznych z masy solnej. Zaśpiewasz pieśni adwentowe i kolędy przy dźwiękach liry korbowej. Napijesz się soku malinowego w Malinei. Niemal cały program będzie realizowany pod dachem. W cenie transport, usługa przewodnicka, wstępy, warsztaty, szklanka soku i ubezpieczenie.

KOSZT: dorośli - 60 zł/os , dzieci do lat 15 -40 zł/os (dodatkowo płatne: możliwość spożycia obiadu w Gospodzie 8 Ryb, możliwość zakupu dodatkowych soków w Malinei)


formularz zgłoszeniowy


Imię i nazwisko


Data urodzeniaTelefon kontaktowy


Adres e-mail


Administratorem danych osobowych jest firma Usługi przewodnickie Włodzimierz Ranoszek. Dane są pozyskiwane na potrzeby ubezpieczenia uczestników imprezy.